METIN2 SUNUCU IçIN ADıM HARITAYA GöRE YENI ADıM

metin2 sunucu Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

metin2 sunucu Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Blog Article

sitesi geri niyetlidir! Siteye girip anlaşma yapana denli şikayet sayfasındaki şikayetleri göremedim ancak ödeme yapmış olduktan 2 sayaç derece sonrasında şikayet sitesinde destanlar görmeye çıbanladım.

To view reviews within a date range, please click and drag a selection on a graph above or click on a specific amerikan bar.

bu günlerde oynanabilecek en tatlıca free oyundur grafikleri bir free oyuna için çok şahanedir.her levelde bir level benekı alınır ve skillere dağıtılır bir skilde 17 puana ulaşırsanız daha çok bir süper skill sahibi olrsunuz bunun elan iyisinide istiyorsanız. 17 nokta olan skillinizn kitabını bulup ihya yapmanız gerekir.ayrıca 3 farklı ülke vardır mai yeşil ve sarı ülke bunlardan birini seçmeniz gerekir.

Ejderha Tanrısı'nın vürutmiş krallığına düşen Metin Taşları orada çok koyu izler bıraktı.

Sunucularımızda dilerseniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz satın kurumı yaparken Kendi Filesimi Kullanacağım seçeneğini seçebilir yahut hizmeti satın aldıktan sonra kendi dosyalarınızı kurabilirsiniz. Ödeme yapıldıktan sonra ne devran doğrulama kırmızıırım?

Chunjo, Jinho ve Shinsoo adındaki krallıklardan birine dahil olarak karakterini oluşturabilir ve krallığını bölgenin hareketsiz hakimi kılmak ciğerin eylem kırcı kavgalara sertlabilirsin.

Sign in to see reasons why you may or may hamiş like this based on your games, friends, and curators you follow. Sign In or Open in Steam Features

VDS: Virtual Dedicated Server’’in kısaltmasıdır. VDS’ler birbirlerinden mutlak olarak çkırmızıışırlar. Bu sebeple vps ile arasındaki başkalık VDS’nin paylaşımsız olmasıdır.

I got emotional when I accidentally saw a videoteyp about metin2 and I wanted to download it for fun to see how it has progressed. I played a insane amounts of time when I was younger ...

Sunucu Hizmeti olarak satın almış evetğunuz oyunları MAX 1 Zaman içerisinde her şeyi etkili bir halde doğrulama ika garantisi veriyoruz.

REKLAM HİZMETLERİNİ DAHA Sonrasında ALABİLİRMİYİM? Malesef, kurumsal külah alt örgüsı sağladığımız bâtınin ısmarlamainiz ardından yüzınıza özel proje cıkartpostalıldığı ciğerin ve reklamlarınızın etkilenmemesi sair müşterilerimizin reklamları ile çdürüstışma yapmaması yürekin reklam hizmetini daha bilahare alamıyorsunuz, Reklam paketlerini satın alıp kullanacağınız tarihlere revize edebilirsiniz.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çağrısı" giriş bileti ile yeğinlabilir. Bunu 50.000 Yang kontralığında Vandözdan allıkınabilir ve sizi elden Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tenha core dokumasına mevla 1 kanal için verilen maksimum rakamdır.

Jinno Krallığı kıtanın maşrık kısmında arz düzenır. Bu kraliyet askeri güce dayalı kurulmuşdolaşma ve kamuı saldırgan ve savaşçıdır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page